Big Active na blogach

Zielona Stylizacja Jemerced

  • Jessica Mercedes
  • Jessica Mercedes

W grudniu i styczniu, na stronie serwisu Avanti24 zorgnizowaliśmy konkurs na zieloną stylizację, w którym nagrodami były między innymi bony do wykorzystania w sklepie Showroom, perfumy i 100 zestawów herbat Big-Active. Co należało zrobić? Stworzyć stylizację, inspirowaną zieloną herbatą, w której będą występowały zielone elementy, a następnie zrobić zdjęcie i przesłać je do redakcji serwisu. Powstało mnóstwo ciekawych prac, a my do konkursu zaprosiliśmy również sześć blogerek, związanych na co dzień z serwisem Avanti24.pl, które przygotowały specjalnie dla nas swoje interpretacje zadania konkursowego. Poniżej prezentujemy stylizację blogerki Jemerced, zatytułowaną Green Winter Outfit:)

Jemerced: Mój zestaw to modne połączenie zieleni z czarnym w zimowym wydaniu. Postawiłam również na futurystyczne akcenty, którymi są na przykład plastikowy, geometryczny, zielony naszyjnik, czy koturny z zielonym drewnianym obcasem. Aby całość wciąż wyglądała kobieco wybrałam delikatne kolczyki oraz śliczną, zieloną spódniczkę. Oto moja interpretacja zielonej stylizacji.

Zdjęcia pochodzą z bloga Jemerced. Fot. SonyNEX-6

 

Jemerced

Jemerced

Jessica Mercedes, pół Polka, pół Niemka, aktualnie mieszka w Polsce. Kocha modę, zakupy i mamy nadzieję, że również herbatę Big-Active:) Pracuje miedzy innymi jako redaktorka dla serwisu VuMag.pl, należącego do Onetu oraz dla magazynu K MAG.

http://www.jemerced.com