Big Active na blogach

Prezent zielony jak herbata...

To bardzo miłe zostać wyróżnionym. A dostawać prezenty...
Czy ktoś nie lubi dostawać prezentów?... Ja lubię, nawet bardzo lubię, przyznaję szczerze.
I dziś zwyczajnie się chwalę takim wyróżnieniem i moją radością :D To miłe popołudnie zaczęło się dzwonkiem kuriera do drzwi, który przywiózł dla mnie paczkę. A w niej...

"Wyobraź sobie, że idziesz przez targ w Maroku - na straganach stosy przypraw i owoców, z których nie wszystkie potrafisz nazwać.
Czy czujesz ten zapach unoszący się dookoła? Gdy przemierzasz dżunglę na Borneo, ktoś podaje Ci owoc prosto z drzewa. Czujesz już jego smak? A czy potrafisz też poczuć na twarzy delikatną morską bryzę i usłyszeć szum fal zamknięty w muszli, którą przykładasz do ucha? W podróży najbardziej cieszy nas odkrywanie. Obserwacja przyrody, próbowanie nieznanych potraw odkrywając przy tym nowe,
zaskakujące smaki. Czasami nie mamy możliwości ruszyć w nieznane. Ale czy musimy tam być osobiście? Dziś nic już nie stoi na przeszkodzie, by spróbować smaków Świata z herbatami Discover the World."

...prezent od firmy Big-Active. :)
A zaczęło się od maila w którym przeczytałam:

na Twoim blogu odnaleźliśmy cechy podobne do najważniejszych dla nas wartości: jest różnorodny, ciekawie prowadzony, a wpisy oddają Twoje indywidualne podejście do świata - dzwierciedlają pasję i dążenie do realizacji marzeń.
No cóż... Jest mi bardzo miło. :)

P.S.
Mój M. - "skąd oni wiedzieli, że najwięcej czasu w czasie zakupów spędzasz w regałach z herbatą...?"
Ja - "...hmmm, nie wiem..." ;)

Dominika

Dominika

Dominika głównie zajmuję się tworzeniem biżuterii ze srebra, ale miesza się niej wiele rękodzielniczych zapędów! Nie widzi świata poza swoim majątkiem: mężem, synami i czekoladową labladorką.

http://pracowniagarderoba.blogspot.com/