O nas

 • O Big Active

  Marka Big-Active zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty i pragnienia realizacji marzeń. Jest wyjątkowa, ponieważ od początku tworzyli ją ludzie, którzy chcieli w niej zawrzeć takie wartości, jak: naturalność, różnorodność i wysoką jakość. Udowodnili tym samym, że w świecie zdominowanym przez wielkie koncerny można stworzyć markę z duszą. Taką, którą konsumenci będą cenić nie tylko za oryginalność i różnorodność, ale przede wszystkim za jej indywidualny charakter. My też lubimy swoją pracę i wkładamy wiele wysiłku w to, by wykonywać ją dobrze. Cenimy indywidualność i dlatego, łamiąc utarte schematy, zachęcamy Cię do odkrywania razem z nami ulubionych smaków i gatunków herbat.

  Dzięki wprowadzanym na rynek nowym produktom masz okazję spróbować niepowtarzalnych i wyjątkowych mieszanek. Odkryj pośród nich, to co lubisz!

  Zobacz więcej
 • Produkty Big Active

  Big-Active to mieszanki łączące dodatki z różnych, odległych od siebie, herbacianych światów. Są to starannie dobrane kompozycje najwyższej jakości herbat, owoców i przypraw rodem z prawdziwej herbaciarni. Nie sposób oprzeć się wyjątkowemu połączeniu Yerba Mate z kakao i wanilią, maliny z acerolą czy afrykańskiego Rooibosa z miodem i cytryną.

  Zobacz więcej
 • Nagrody

  Big Active to marka, która cieszy się zaufaniem zarówno konsumentów, jak i ekspertów w dziedzinie herbat. O jakości produktów Big Active świadczy ilość przyznawanych jej nagród każdego roku.

  Zobacz więcej